AcrossLimits - Malta - www.acrosslimits.com

AcrossLimits

AcrossLimits aktif olarak çalışan Malta teknoloji araştırma kuruluşudur ve bilişim sektörü ile yenilikçi kaynaklara dayalı olarak kobilere danışmanlık yapmaktadır. Aslında ana iş alanı iş ve sosyal amaçlar için internete dayalı çözüm alanlarıdır.Misyonumuz : “Geleceğin zorluklarını aşmada yenilik” dir.

Şirketimiz 2001haziran ayında limited şirketi olarak kuruldu. Son yıllarda AcrossLimits farklı bölümlere ayrıldı. Bu bölümler teknoloji, Avrupa Projeleri ve Eğitim alanlarında oluşan bölümlerdir. Son on yıldır AcrossLimits Avrupa Birliği projelerine katılmakta ve diğer organizasyonlara bu konuda yardımcı olmaktadır. Uzmanlık alanlarımız teknoloji ve yenilikçi projelerden kalkınmaya, sayısallaştırmaya, e-öğrenmeye ve lojistik gibi değişik alanlarda çeşitlik göstermektedir. Ayrıca danışmanlık, eğitim, proje yönetimi, proje önerileri yazma v.b. çalışmalara da destek vermekteyiz.

AcrossLimits’in ana ofisi Hamrun, Malta’da yer almaktadır ve ayrıca İtalya, İspanya, Belçika, Birleşik Krallık ve İsveç’de de temsil ofislerine ve işbirlikçi ortaklara sahiptir.